home Kosmetika a zdraví, Oděvy a boty, Tašky OBLÍBENÉ OBLÍBENÉ Sephora Oblíbené Ahoj! Krása ikony nastavit

OBLÍBENÉ OBLÍBENÉ Sephora Oblíbené Ahoj! Krása ikony nastavit

Co je to:

sada šesti povinných vzorků kosmetiky, vlasů a výrobků pro péči o vlasy od předních značek Sephora a poukázky na 15% slevu na budoucí nákupy v plné velikosti.

Co získáváte:

Šest vzorků plus 15% sleva * vouchery pro použití v budoucích nákupech v plné velikosti cokoli v sáčku.

Tato sada obsahuje:

– 0,05 oz / 1,5 ml rtěnky NARS v Toledě

– 0,06 oz / 1,8 g NUDESTIX Nudies Matte Blush & Bronze in Sunkissed

– 0,5 oz / 15 ml pro mládež

Superfood Antioxidant Cleanser – 0,27 oz / 8 ml LANEIGE zvlhčovač vody

– 1 oz / 30 ml Living Proof Restore Repair Repair Mask

– 0,05 oz / 1,5 ml) Viktor & Rolf Flowerbomb – Sleva

15% * na plné verze všech výše uvedených pro použití v budoucích nákupech

Co ještě potřebujete vědět:

Tato sada obsahuje značky, které může sestavit pouze společnost Sephora. Každý zahrnutý produkt obdržel stav ikony díky své výrazné barvě a silným vzorcům.

* Nabídka platí pouze pro nákup produktu v plné velikosti uvedeného na této nabídkové kartě. Nabídka lze vyměnit v obchodech Sephora v USA nebo na sephora.com. Platnost nabídky končí 31. května 2021. Nabídku nelze použít k nákupu produktu v plné velikosti, pokud je součástí jakéhokoli prodeje v době nákupu. Nabídka neplatí v Sephora v obchodech JCPenney nebo na jcp.com. To se nevztahuje na předchozí nákupy, balení, daně, dopravu a manipulaci ani na objednávky dodávané mimo USA. Zlevněné zboží bude vráceno za skutečně zaplacenou cenu. Nabídka platí pouze pro jedno použití. Pro uplatnění v obchodě musíte předložit originální nabídkovou kartu. Společnost Sephora nenese odpovědnost za poškozené, ztracené nebo odcizené propagační materiály. Nabídka nemá žádnou hotovostní hodnotu a nelze ji měnit, vyměňovat, prodávat ani převádět. Nelze použít ve spojení s jinými propagačními nabídkami nebo odměnami. Zaměstnanci Sephora a JCPenney nemají na tuto nabídku nárok. Společnost Sephora může podle svého výhradního uvážení odmítnout uplatnit jakýkoli propagační kód nebo nabídku, která byla v dobré víře přijata podvodně nebo nesprávně a / nebo která nebyla zamýšleným příjemcem propagačního kódu nebo nabídky uplatněna. Společnost Sephora si vyhrazuje právo na základě vlastního uvážení zrušit a / nebo nedodržet propagační kódy nebo nabídky přijaté od jiné strany než Sephora, a to i prostřednictvím stránek třetích stran. Společnost Sephora může nabídku podle svého uvážení změnit nebo zrušit. Společnost Sephora může podle svého výhradního uvážení odmítnout uplatnit jakýkoli propagační kód nebo nabídku, která byla v dobré víře přijata podvodně nebo nesprávně a / nebo která nebyla zamýšleným příjemcem propagačního kódu nebo nabídky uplatněna. Společnost Sephora si vyhrazuje právo na základě vlastního uvážení zrušit a / nebo nedodržet propagační kódy nebo nabídky přijaté od jiné strany než Sephora, a to i prostřednictvím stránek třetích stran. Společnost Sephora může nabídku podle svého uvážení změnit nebo zrušit. Společnost Sephora může podle svého výhradního uvážení odmítnout uplatnit jakýkoli propagační kód nebo nabídku, která byla v dobré víře přijata podvodně nebo nesprávně a / nebo která nebyla zamýšleným příjemcem propagačního kódu nebo nabídky uplatněna. Společnost Sephora si vyhrazuje právo na základě vlastního uvážení zrušit a / nebo nedodržet propagační kódy nebo nabídky přijaté od jiné strany než Sephora, a to i prostřednictvím stránek třetích stran. Společnost Sephora může nabídku podle svého uvážení změnit nebo zrušit.