home Oděvy a boty, Smíšený Master Prime Primer Makeup

Master Prime Primer Makeup

Popis

Maybelline má 5 pleti vylepšujících pleť, které jsou speciálně vytvořeny s vodou rozpustnou bází a aktivními složkami, které vylepšují vzhled a pocit pokožky a udržují make-up na místě od rána do noci. K dispozici v řadě odstínů zdokonalujících pleť. Hydratace + Hladké vyhlazuje a připravuje pokožku pro hydrataci. Rozostření + Hladké vyhlazuje nerovnoměrnou strukturu pokožky. Rozostření + Redness Control vyrovnává tón pleti a kontroluje zarudnutí, nové Blur + Pore Minimize snižuje vzhled pórů, a nová Blur + Defend brání před poškozením sluncem. Balení se může lišit, to, co obdržíte, nemusí být to, co se odráží na místě.

Hladký a rovnoměrný tón pleti a prodloužení nošení make-upu

Rozostřete čáry, zvyšte svou záři a zamaskujte zarudnutí

Formulované pro řadu kožních pleťů a obav

Beztížná, nemastná a ve vodě rozpustná receptura

Používejte samostatně nebo pod základem

Vyrobeno ve Spojených státech

Naneste tento základní nátěr na obličej na celou tvář, než začnete používat základ nebo opotřebení, abyste získali světelný efekt.

Ingredience

AQUA / voda / EAU, dimethikon, glycerin, dimetikon krospolymer, propylenglykol, polyglyceryl-3 disiloxan dimethicon, vinyl dimethikonu / METHICONE silsesquioxan zesíťovaný polymer, methylmethakrylát zesíťovaný polymer, nitrid boru, fenoxyethanol, kaprylylglykol, polyakrylamid, amonium POLYACRYLDIMETHULATAURAMDE / AMONNÉHO POLYACRYLOYLDIMETHYL taurátovou, C13-14 ISOPARAFFIN, TETRASODIUM EDTA, KYSELINA CITROVÁ, LAURETH-7, CI 77891 / DIOXID TITANIUM, CI 77491, CI 77492 / IRON OXIDY, CI 77288 CHROMIUM OXIDE GREENS

Varování

Pouze k zevnímu použití.