home Kosmetika a zdraví, Oděvy a boty, Smíšený Komplexní jednokrokový kompaktní make-up SPF 15

Komplexní jednokrokový kompaktní make-up SPF 15

Popis

Kompaktní make-up

Široké spektrum

SPF 15

Poznámka: Přijatý produkt se může dočasně lišit od obrázku zobrazeného v důsledku aktualizace obalu.

Revlon DermaBreathe ™ Science

Kompaktní make-up

Široké spektrum

SPF 15

Vyrobeno v USA

Aplikujte volně 15 minut před sluncem.

Znovu použít:

Po 40 minutách plavání nebo pocení

Ihned po zaschnutí ručníku

Alespoň každé 2 hodiny

Děti do 6 měsíců: Zeptejte se lékaře

© Revlon Cons. Prod. Corp.

Ingredience

Aktivní přísady: Oxid titaničitý 4% (opalovací krém)

Neaktivní přísady: dimethikon, isopropyl izostearát, mastek, oxid křemičitý, neopentylglykoldiethylhexanoát, tribehenin, isostearyl Behenate, nylon-12, nitrid boru, lauroyl lysin, tridecyltrimellitát, myristyl myristát, candelilla cera (vosk) Candelilla), polyglyceryl-4-isostearát, sorbitantrioleát, pentahydrosqualen, Lauryl PEG / PPG-18/18 methicone, Saccharomyces Zinek Ferment, Saccharomyces Ferment železa, Saccharomyces Ferment železa, Saccharomyces Fermentan draselný, Saccharomycetát Aminokyseliny, Cera Carnauba ((Copernicia Cerifera (Carnauba) Vosk) Cire De Carnauba), Trimethylsiloxysilicate, Polyethylen, Ethylene / Methakrylate Copolymer, Lecithin, Isopropyl Titanium Triisostearate, Alumina, Barium Sulfate, Dehydroacetic Acid, Ethhylphyl, Ethylalkohol, Ethylparen, Ethyl, Ethen, Ethyl, Ethyl, Ethyl, Ethyl) BHT. Může obsahovat: oxidy železa (CI 77491, 77492, 77499), slída, oxid titaničitý (CI 77891)

Varování

Pouze k zevnímu použití. Nepoužívejte na poškozenou nebo poškozenou pokožku.

Při používání tohoto produktu dávejte pozor na oči. Opláchněte je vodou.

Přestaňte používat a v případě vyrážky se zeptejte lékaře.

Uchovávejte mimo dosah dětí. Při požití produktu vyhledejte lékařskou pomoc nebo se ihned obraťte na toxikologické středisko.

Opatření na ochranu proti slunci: Čas strávený na slunci zvyšuje riziko rakoviny kůže a předčasného stárnutí kůže. Pro snížení tohoto rizika pravidelně používejte opalovací krém s hodnotou SPF Broad Spectrum 15 nebo vyšší a další opatření na ochranu před sluncem, včetně: limitu na slunci, zejména od 10:00 do 2:00. a nosit košile, kalhoty, čepice a sluneční brýle s dlouhým rukávem. Děti do 6 měsíců: Zeptejte se lékaře. Pro použití pouze na kůži.

Pomáhá zabránit spálení. Pokud se používá podle pokynů s jinými opatřeními na ochranu před sluncem (viz Varování), může snížit riziko rakoviny kůže a předčasného stárnutí kůže způsobené sluncem.292